قانون مندی کسب و کار اینترنتی

سایت بازار میوه اصفهان عرضه کننده انواع میوه ها ، سیفی جات و سبزیجات  می باشد. برای خرید و استفاده از میوه ها از بخش های مختلف سایت دیدن فرمایید.

کلیه میوه ها دقیقا مشابهه عکسها و توضیحات می باشند و دقیقا همان میوه انتخابی را درب منزل تحویل می گیرید و ضمنا محصول ارائه شده مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد . بقیه قوانین  به شرح زیر ارائه می گردد:

 

شرایط و قوانین استفاده از سرویس خرید اینترنتی بازار میوه اصفهان و ارسال آن

دوستدار میوه های تازه و باکیفیت  لطفاً موارد زیر را ، جهت استفاده بهینه از خدمات ارسال آنلاین بازار میوه اصفهان به دقت ملاحظه و مطالعه بفرمایید.

ورود کاربران به وب سایت بازار میوه اصفهان در هنگام ثبت سفارش آنلاین میوه ، به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس و خدمات ارسال آنلاین میوه وب سایت بازار میوه اصفهان است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به منزله پذیرفتن تمام و کمال کلیه شرایط و قوانین بازار میوه اصفهان از سوی شما عزیزان می باشد .

همچنین لازم به ذکر است که شرایط و قوانین ذکر شده ، جایگزین تمام توافقهای قبلی محسوب می گردد.

قوانین عمومی قابل توجه کاربران گرامی :

که کلیه فرآیند های وب سایت بازار میوه اصفهان منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقباً کاربران نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر هستند . در صورتی که در قوانین درج شده ، روال و سرویسهای بازار میوه اصفهان تغییراتی در آینده ایجاد گردد ، در همین صفحه انتشار و به روز رسانی خواهد شد و شما توافق میکنید که استفاده مستمر شما از سایت بازار میوه اصفهان به معنی پذیرش هرگونه تغییرات خواهد بود .

تعریف مشتری یا سفارش دهنده مشتری یا کاربر به شخصی اطلاق می گردد که جهت استفاده از خدمات سفارش بازار میوه اصفهان در سایت ثبت نام به عمل آورد .

ارتباطات الکترونیکی بازار میوه اصفهان با کاربران وب سایت خرید آنلاین بازار میوه اصفهان ، به مشتریانی که در سایت جهت خرید آنلاین میوه  ثبت نام به عمل آورند ، نامه الکترونیکی  حاوی فاکتور خرید از سایت را به پست الکترونیکی وارد شده از طرف کاربر در هنگام ثبت نام ارسال خواهد نمود . همچنین تنها اطلاعاتی که کاربر در هنگام ثبت نام در سایت وارد میکند ، ملاک مکاتبات و تماس ها جهت هماهنگی و ارسال مورد استفاده قرار خواهد گرفت . در صورت عدم تمایل به دریافت پست الکترونیک که جهت اطلاع از آخرین محصولات و یا شرایط فروش ویژه ، می توانید از عضویت در خبرنامه وب سایت ارسال بازار میوه اصفهان خارج گردید .

سیاستهای رعایت حریم شخصی بازار میوه اصفهان تمام تلاش خود در جهت حفظ و نگهداری از اطلاعات کاربران گرامی که در وب سایت ثبت نام نموده اند را به عمل خواهد آورد . تمامی محتوای در دسترس از طریق وب سایت خرید و ارسال آنلاین بازار میوه اصفهان اعم از تصاویر ، نشان ها ، متون ، موارد قابل دانلود و کپی ، اسکریپت ها ، علائم تجاری ثبت شده در بازار میوه اصفهان در انحصار این سایت بوده و هرگونه سوء استفاده با اهداف تجاری ، شامل پیگرد قانونی خواهد بود. تمامی مسئولیت فعالیت هایی که کاربران تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام بپذیرد به عهده کاربران می باشد . بازار میوه اصفهان با دارا بودن نماد اعتماد الکترونیکی ، اعتماد شما به خود را برداشته است.

ثبت، پردازش و ارسال سفارش تمامی سفارشات ثبت شده در وب سایت بازار میوه اصفهان همراه با شماره سفارش بوده و فاکتور تایید خرید آن به صورت پست الکترونیکی به کاربر مورد نظر ارسال خواهد گشت . بازار میوه اصفهان همواره در تحویل و ارسال میوه و هدیه ، نهایت دقت و تلاش را انجام می دهد. با وجود این، در صورتی که موجودی محصولی در بازار میوه اصفهان به اتمام برسد، حتی پس از اقدام مشتری به ثبت سفارش ، حق کنسل کردن آن سفارش و یا برگرداندن مبلغ سفارش برای بازار میوه اصفهان محفوظ است و یا مشتری میتواند به جای محصول به اتمام رسیده ، محصول دیگری را جایگزین آن کند. مدت زمان ارسال سفارشات از 3 تا 72 ساعت متغیر میباشد که حداکثر زمان ارسال هر محصول در فسمت اطلاعات آن درج شده است در صورت پیشامد مشکل در پردازش نهایی سبد خرید همانند پایان موجودی محصول و یا انصراف مشتری، مبلغ پرداخت شده طی ۲۴ الی ۴۸ ساعت کاری به حساب مشتری واریز خواهد شد. بازار میوه اصفهان می تواند بدون اطلاع قبلی ، دریافت سفارشات جدید و فروش خود را متوقف نموده اما کلیه سفارشات ثبت شده از قبل توقف سرویس خود را ارسال خواهد نمود . حق متوقف کردن محصولات به هر دلیلی اعم از اتمام موجودی کالا بدون اطلاع قبلی برای سایت خرید آنلاین بازار میوه اصفهان محفوظ می باشد . در صورت درج قیمت های نا مرتبط محصولات در سایت ،بازار میوه اصفهان می تواند سفارش مورد نظر را کنسل و جهت استرداد مبلغ سفارش به مشتری ، اقدامات لازم را به عمل آورد . کاربران موظف هستند که به هنگام درج اطلاعات در بخش ثبت سفارش سایت ، داده ها ی خواسته شده را به طور صحیح و خوانا وارد کنند و در صورت عدم ورود اطلاعات صحیح از طرف کاربر ، پیگیری و تحویل کالا از جانب ایشان امکان پذیر نخواهد بود .

خدمات سفارشی سازی  بازارمیوه اصفهان برای رضایتمندی هر چه بیشتر سفارش دهنده ها و غنی تر شدن ارزش هدیه میتواند متن یا عکسی ( حداکثر قطع A4) از سفارش دهنده دریافت و آنرا همراه با محصولات مشتری به آدرسی که مشتری خواسته است ارسال نماید . بازار میوه اصفهان خدمات ویژه ای برای مدیران ، فروشندگان و بازاریابان که خواستار ارسال هدایا ، تقدیر نامه ، معرفی نامه و بروشور محصولات و خدمات خود ، همراه با میوه های  برای مشتریان خاص خود هستند. در میوه گیفت توانایی ارائه این خدمات حتی به صورت فوری در سراسر شهر های بزرگ ایران فراهم شده است. سیستم یادآوری اختصاصی مناسب های بازار میوه اصفهان ، جهت ثبت روزهای مهم و خاص جهت یادآوری آن به شما قبل از موعد آن است. لازم به ذکر است که تمام سرویس های سفارشی سازی بازار میوه اصفهان جزء خدمات اصلی آن برای ارسال میوه و صرفا این خدمات را جهت کسب هر چه بیشتر رضایت کاربران گرامی ارائه می دهد .

خسارت در هنگام حمل و نقل بازار میوه اصفهان همواره تمام تلاش خود را می‏‌کند تا کلیه سفارش‏‌ها در نهایت صحت و بدون آسیب به دست مشتریان خود در سراسر کشور با استفاده از نمایندگی های ما در سراسر ایران و جهان برسد. ما ، طراوت و تازگی میوه های تحویل شده و نشاندن لبخند بر چهره مخاطب شما را به صورت ۱۰۰% گارانتی میکنیم . در صورتی که رضایت شما به هر دلیلی جلب نشد ، محصول شما تعویض یا مبلغ سفارش بطور کامل به شما بازمیگردد .

نقدها، نظرها، شکایات و سایر مطالب کاربران عزیز می توانند هر گونه نقد ، نظر ، پیشنهاد و سایر موارد را از طریق لینک شکایات و نظرات  و با وارد نمودن نام ، پست الکترونیکی و متن مورد نظر خود ، برای وب سایت بازار میوه اصفهان ارسال فرمایید .

 سیاست قیمت‌‏گذاری در وب سایت بازار میوه اصفهان ، مبتنی بر اصول مشتری مداری و احترام به حقوق مصرف کننده است. تمامی قیمت ها در فاکتور خرید مشتریان به همراه هزینه ارسال محصول مورد نظر محاسبه ، درج و به پست الکترونیکی معرفی شده از جانب کاربر ارسال خواهد شد .

قوه قهریه

تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، بازار میوه اصفهان هیچ گونه مسئولیتی ندارد.

بازار میوه اصفهان خود را ملزم به رعایت حریم شخصی کاربران می‌داند، لطفا در صورت مشاهده هرگونه تخلف، مراتب را از طریق کانال‏‌های ارتباطی ذکر شده با ما در میان بگذارید